Spotkania dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w naszej parafii odbywają się raz w miesiącu. Kandydaci są podzieleni na dwie grupy. Pierwsza grupa to uczniowie gimnazjów I, IV i katolickiego . Drugą grupę tworzą uczniowie Gimnazjum nr 5. Pierwsza grupa spotyka się w drugą niedzielę miesiąca, a druga w czwartą niedzielę miesiąca w dolnym kościele o godzinie 17.15.

 

Termin Sakramentu Bierzmowania w tutejszej parafii to 15.06.2015 r. o godzinie 18.00. Będzie go sprawował arcybiskup metropolita łódzki Marek Jędraszewski. Spotkanie przed bierzmowaniem w poniedziałek o godz. 17.30. przed kościołem. Proszę pamiętać, by świadkowie bierzmowania dotarli na czas.

Próby liturgiczne przed bierzmowaniem 08-09.06.2015 r.( poniedziałek i wtorek) o godz. 18.30. w  górnym kościele.

 

Spowiedź św. dla bierzmowanych i świadków w piątek 12.06.2015 r. od godz. 16.00.

 

Zapraszamy.

Aktualności z Gościem Niedzielnym

  • Merkel: Polska daje swój wkład w przyjmowanie uchodźców
    Polska daje swój wkład w przyjmowanie uchodźców w Unii Europejskiej, choć być może są to inni uchodźcy pod względem geograficznym, z innych regionów - powiedziała w poniedziałek kanclerz Niemiec Angela Merkel.
  • Sejmowa komisja sprawiedliwości pozytywnie o projekcie "Zatrzymaj aborcję"
    Sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka wydała pozytywną opinię o obywatelskim projekcie "Zatrzymaj aborcję". Za taką rekomendacją dla sejmowej komisji praw społecznych i rodziny, która ma wkrótce podjąć dalsze prace nad projektem likwidującym tzw. przesłankę eugeniczną, opowiedziało się 16 posłów, a 9 było przeciw. Głosowanie poprzedziła burzliwa dyskusja.
  • Medal św. Brata Alberta dla Pierwszej Damy RP
    Za rok 2017, za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących, medale dostali też: Jakub Błaszczykowski, Zofia Nocetti-Klepacka oraz rodzina Urszuli i Józefa Wadowskich.